Kurumsal

Kahramanmaraşta  FERTEX ENERJİ olarak, kurulduğu 2021 yılından itibaren Kahramanmaraş ve Çevre illerde Güneş Enerjisi Santrali (GES),Rüzgar Enerjisi Santralleri (RES)  ,Elektrikli Şarj İstasyonları (E-ŞARJ) kurulumları gerçekleştirmektedir. Elektrik piyasası mevzuatları konusunda tecrübeli yöneticileri ve santral kurulumu konusunda uzman kadrosuyla günden güne büyümeye devam etmektedir.

 

FERTEX ENERJİ, çatı veya arazi tipi GES kurulumu konusunda dağıtım şirketine başvuru yapılarak gerekli GES izinlerinin alınması aşamasından santralin kurulumunun tamamlanarak devreye alınması sürecine kadar tüm işlemleri yatırımcılarına özel çözümler sunarak gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, bünyesinde bulundurduğu mühendisler tarafından öncelikle GES kurulacak sahanın keşif ve analizleri yapılmakta ve bu çalışmalar neticesinde fiyat ve performans kriterleri de dikkate alınarak sahaya en uygun malzemeler belirlenmektedir. Malzeme seçimlerinde yüksek kalite standartlarına sahip markaların en güncel teknolojik ürünleri tercih edilmektedir.

 

FERTEX ENERJİ, müşteri memnuniyetini ve güvenini temel ilke olarak edinmiş ve bu ilke doğrultusunda GES kurulumlarını anahtar teslim olarak taahhütlerine uygun şekilde yüksek kalite standartlarından asla taviz vermeyerek gerçekleştirmektedir. GES kurulumları, MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) belgelerine sahip İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği), ve yüksekte çalışma eğitimlerini almış profesyonel ekip ile gerçekleştirilmektedir. Gerek kurulum aşamasında can ve mal emniyeti, gerekse kurulum sonrasında işletme güvenliği açısından gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Kurulum sonrasında 7/24 takip ve izleme, bakım-onarım hizmetleri ile olası arızalara en kısa sürede müdahale edilerek santral verimliliği maksimum seviyede tutulmaktadır.

 

Bu ilke ve prensipler doğrultusunda temiz, güvenilir ve sonsuz bir enerji kaynağı olan güneşten herkesin faydalanması gerektiği inancıyla GES kurulumlarımıza durmaksızın devam ediyoruz.

 

Durdu Mehmet  ÖZDEMİR 

Fetex Enerji